Oficiální stránky klubu

Vyšlo 21. číslo Korfbalového zpravodaje

Více:https://www.korfbal.cz/attachment/5981/f1adafa0/Korfbalovy-zpravodaj-21_2019.pdf?fbclid=IwAR1fDTRcPcQtKA1bhCFjau5C_O09kmWldj-RxHQ1Cc2-XNOlT5gwa2M1k7g

Uplynulý víkend se kromě prvních dvou kol Superligy konal i mezinárodní korfbalový žákovský turnaj vOstravě,který pořádal Korfbalový klub TJ Sokol Koblov. Způvodně naplánového setkání zemí Visegradské čtyřky se nakonec na poslední chvíli omluvili Maďaři a Poláci, a tak se turnaj ve dvou věkových kategoriích konal jen za účasti tří zahraničních družstev ze Slovenska, kdy Slovenskou reprezentaci doplnila družstva SKK Dolphins Prievidzaa KK SPU Nitraa třídružstev domácího TJ Sokola Koblov.Během sobotního programu pak bylo odehráno celkem jedenáct utkání, a to jak ve čtyřkovém, tak i klasickém osmičkovém korfbalua dohromady diváci mohli vidět celkem 163 košů.

Ostravské noviny.eu Český korfbalový svaz z.s. RBP zdravotní pojišťovna Burik s.r.o. Školní korfbal Ostrava Slezská Ostrava A.D.M. reprografické studio NejNářadí.cz Podpořte nás, když nakupujete! Moravskoslezský Kraj Maxi-Tip a.s. Pro-idea - tvorba www stránek

Posledních 30 dnů: 483 | Posledních 7 dnů: 91 | Poslední den: 4