Vítejte na stránkách basketbalového klubu

1. kolo, So 12.10 09:00

Kutná Hora, SK Respo U16

1. kolo, So 12.10 09:00

Kutná Hora, SK Respo U..

2. kolo, So 09.11 09:00

2. kolo, So 09.11 09:00

Modří Sloni YMCA Znojm..

3. kolo, So 30.11 09:00

Brno, KK U16 "A"

3. kolo, So 30.11 09:00

Brno, KK U16 "B"

Prostějov, SK RG U16

4. kolo, Ne 15.12 09:00

Prostějov, SK RG U16

Korfbalový kemp OSTRAVICE 2019

Chalupa v srdce Beskyd

Chalupa se nachází na horách, v srdci Beskyd, pod horou Smrk, s krásným výhledem na Lysou horu.

Termín od 4.8 2019 -9.8.2019

Platí se na účet Korfbal Klub Tj Sokol Koblov Číslo bankovního účtu 288945221/0300 Do zprávy pro příjemce  uveďte "Kemp Ostravice 2019 + jméno a příjmení hráče", za které platíte. Platí se 500,- kč pro členy klubu !!!

Ubytování na chalupě

Chalupa k pronájmu poskytuje ubytování pro 10 až 33 osob v 9 ložnicích.

Ložnice a pokoje: 1.PŘÍZEMÍ - samostatný čtyřlůžkový pokoj, samostatný třílůžkový pokoj s krbem, APARTMÁ: pětilůžkový + čtyřlůžkový + průchozí dvoulůžkový pokoj s krbem /z pokoje do pokoje není vidět, dělí je závěs nebo chodbička/.

- - - - - - - - - - - - - - - - - -

2.PODKROVÍ - jeden šestilůžkový pokoj s balkonem, tři třílůžkové pokoje, velká společenská místnost "VALAŠSKÁ IZBA" s jedním rozkládacím gaučem.

Chalupa má kapacitu ubytování 33 lůžek, dále možno i stanovat na zahradě :)))

Sociální zařízení: přízemí - koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC.

- v kuchyni dřez na mytí nádobí /myčka není vždy k dispozici/

podkroví - koupelna se sprchovým koutem, rohovou vanou a WC, druhé WC samostatné.

Vytápění: topení v 1 - 2 vnitřních krbech + elektr. přímotopy na pokojích

Doprava, parkování: Počet parkovacích míst není omezen, je na našem pozemku do 100 m od chalupy ZDARMA. Příjezdová cesta nad plotem je naše, parkovat zde můžou pouze ubytovaní+ majitel. Do 1,5 km je zastávka ČD i ČSAD, benzina či Beskydský pivovárek, kde se dá koupit soudek piva a vypůjčit výčepní zařízení. Doporučuji!!!

Stravování

Je možnost vlastního stravování (vaření v naší kuchyni) nebo si můžete dovoz jídla či PIZZY objednat. V obci je hodně hospůdek s domácí kuchyní, nejbližší restaurace 500m - hospůdka Sauna, doporučuji i hospůdku - U řeky, či Pizza Florián

Vybavení chalupy

WIFI ZDARMA v celém objektu :)))

Pokoje jsou vybaveny nábytkem /police nebo skříňky, pevná lůžka nebo přistýlky

v pokoji za kuchyní je bar se sklem, noční stolky +lampičky /ne v každém pokoji/, v některém pokoji i šatní skříň, stoleček +2 taburety, stoleček+ 2 křesla

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

V kuchyni v přízemí je elektrický 4 - plotýnkový sporák, elektrická remoska XXL, nádobí pro minimálně 33 osob /různé sady keramického nádobí+ plastové nádobí pro děti/, 2 x rychlovarná konvice 1,5 l, mikrovlnná troba, toustovač, 2x chlebník, velký stůl XXL + 10 židlí, skříňky s náhradním povlečením, 2x velká lednice s šuplíkovým mrazákem, myčka nádobí /ne vždy k dispozici/, ale je zde dřez s tekoucí teplou vodou na mytí nádobí+čistící prostředky +utěrky. Dále je zde krmící židle.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Ve spol. místnosti v podkroví je dřevěný bar /bez výčepu/, 1xrychlovarná konvice, malý dětský koutek vybaven hračkama, dětským stolečkem +2 židličky, 4x dlouhý 3 - metrový stůl, u každého 2x dlouhá 3 - metrová lavice, 2 židle, 2 barové židle /posezení až pro 40 osob/, 1x rozkládací gauč, malý a velký fotbálek /není vždy k dispozici/

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Na velké oplocené zahradě je nové dětské hřiště s houpačkami, pískovištěm XXL, hračky na písek, klouzačka, mini lehátko, odrážedla, autíčka.

Bazén a malá trampolína je majetkem majitele, tudíž není pro veřejnost k dispozici!!!

U domu je houpačka se stříškou pro 3 osoby a nové dřevěné posezení /stůl +3 lavice u krbu.

Parkování ZDARMA cca 100m od chalupy, vjezd do zahrady zakázán!!!

Vedle domu jsou připraveny tyče na zavěšení sítě na volejbal, vybíjemou.

Síť si je nutné dovézt vlastní, rovněž míče!!!

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Venkovní altán 3x4 m, ve kterém je posazení až pro 12 osob, kovové vidlice na opékání, el. zásuvka a el. světlo. a ohniště, kovové vidlice na opékání

Venkovní krb kamenný s roštem, nutno si dovézt dřevěné brikety na grilování!!!

Výlety, atrakce, zábava

V obci je jízdárna, půjčovna horských kol, prodej a půjčovna lyží, 18 - ti jamkové golfové hřiště, tenisové kurty, lanový park, venkovní aquapark s tobogány, venkovní bazény, krytý bazén s vířivkou, saunou a parní lázní, rehabilitační středisko s posilovnou - Odra, obora daňků na Čeladné, cyklostezky, lyžařská sjezdovka /vleky v provozu dle sněh. podmínek cca 5 - 10 km/, řeka, turistické stezky, běžecké tratě, fotbalové hřiště, dětská hřiště, tenisové kurty.

K výletům lákají hory, přírodní památka Peřeje, Srub Petra Bezruče,

či nedaleký skanzen Rožnov p. Radhoštěm nebo výlet lanovkou na Pustevny.

Nejvíce atraktivní výlet je na Lysou horu :)))

Možnosti koupání: vodní nádrž Šance, přehrada Morávka, přehrada Baška, přehrada Horní Bečva, přehrada Olešná, přehrada Větřkovice, přehrada Kateřinice, koupaliště Ostravice - Sepetná, koupaliště Frýdlant nad Ostravicí, bazén Frenštát pod Radhoštěm, aquapark Frenštát pod Radhoštěm, aquapark Frýdek Místek - Olešná, koupaliště Hutisko-Solanec, bazén ZŠ Frýdek Místek, bazén SŠED Frýdek Místek.

Blízká lyžařská střediska: Na Čele - Ostravice, Malenovice – P.O.M.A. – Hutě, Lysá hora, Malenovice, Opálená, Skipark Gruň, Zlatník - Fela, Biocel Zlatník, Kocianka, TJ Radegast, Visalaje, Pustevny.

Turistické cíle v okolí: Lysá hora.

MŠMT Moravskoslezský Kraj Ostrava Slezská Ostrava RBP zdravotní pojišťovna Burik s.r.o. Ostravské noviny.eu Český korfbalový svaz z.s. Školní korfbal Maxi-Tip a.s. Deichman NejNářadí.cz Podpořte nás, když nakupujete! A.D.M. reprografické studio

Posledních 30 dnů: 572 | Posledních 7 dnů: 128 | Poslední den: 15