Výběr talentované mládeže U15 v korfbalu

Vážení rodiče,

zasílám bližší informace ke druhému soustředění talentované mládeže v kategorii U15, které se bude konat ve sportovní hale a v přilehlém sportovním areálu v Kostelci na Hané ve dnech 21.-23.2.2020.

Zahájení soustředění: sraz v pátek 21.2.2020 v 18 hod. v Kostelci na Hané (Sportovní 850, 798 41 Kostelec na Hané), soustředění bude zahájeno společnou večeří.

Předpokládaný konec soustředění: neděle 23.2.2020 po obědě.

S sebou: tréninkové věci do haly, spacák, chuť trénovat:-)

Spoluúčast: spoluúčast na soustředění je stanovena ČKS ve výši 500 Kč. Platbu proveďte co nejdříve, nejpozději do 17.2.2020 na účet ČKS: 1717406504/0600, variabilní symbol: 1502, zpráva pro příjemce: jméno a příjmení hráče/hráčky. Doklad o zaplacení je nutné předložit před začátkem soustředění nebo zaslat na moji emailovou adresu nejpozději do 20.2.2020.

Další informace:

ČKS hradí ubytování, stravu 3x denně a pronájem sportoviště. Účastníci si hradí náklady na dopravu do a z místa konání soustředění a neuvedenou stravu. O pomoc s úhradou spoluúčasti a dopravy můžete požádat i “svůj” domácí klub.

Společnou dopravu v rámci Vašeho klubu případně koordinujte s Vašim trenérem, a v případě potřeby nás  kontaktujte, můžeme na děti počkat na nádraží v Prostějově nebo v Kostelci na Hané.

Soustředění bude probíhat ve Sportovní hale (40x20m) Základní školy v Kostelci na Hané. Spaní bude zajištěno v Penzionu Sport vedle školy a ve školních třídách ve vlastních spacácích, který si každý z účastníků musí dovést. Stravování 3x denně bude zajištěno taktéž v penzionu, kde je možné zakoupit i drobné občerstvení a pití.

Pokud by došlo ke změně a Vaše dítě by se soustředění nemohlo zúčastnit, dejte nám prosím vědět co nejdříve.

Více na Facebook a web stránky reprezentace U15

MŠMT Moravskoslezský Kraj Ostrava Slezská Ostrava RBP zdravotní pojišťovna Burik s.r.o. Český korfbalový svaz z.s. Školní korfbal Maxi-Tip a.s. Deichman Image studio s.r.o. Podpořte nás, když nakupujete! A.D.M. reprografické studio

Posledních 30 dnů: 1034 | Posledních 7 dnů: 217 | Poslední den: 18