5. kolo, So 27.1.2024 10:00
Prievidza, SKK Dolphin..17
Korfbal klub Tj Sokol ..15
5. kolo, So 27.1.2024 10:00
Vosíme.cz Korfbal Pros..12
Korfbal klub Tj Sokol ..15
4. kolo, So 6.1.2024 15:45
Vembloud korfbal club ..19
Korfbal klub Tj Sokol ..16
4. kolo, So 6.1.2024 14:15
SK Plhov - Náchod13
Korfbal klub Tj Sokol ..15
2. kolo, Ne 5.11.2023 09:00
Modří Sloni YMCA Znojm..18
Korfbal klub Tj Sokol ..11
2. kolo, Ne 5.11.2023 09:00
Korfbal klub Brno, z.s..13
Korfbal klub Tj Sokol ..17
1. kolo, So 14.10.2023 12:30
Korfbal klub Tj Sokol ..20
Prievidza, SKK Dolphin..18
1. kolo, So 14.10.2023 09:30
Korfbal klub Tj Sokol ..18
Vosíme.cz Korfbal Pros..17
6. kolo, So 18.3.2023 09:00
SK Plhov Náchod "B"19
Korfbal klub Tj Sokol ..12
6. kolo, So 18.3.2023 09:00
Korfbal klub Tj Sokol ..13
Vosíme.cz Korfbal Pros..19
3. kolo, Ne 17.12.2023 12:30
Korfbal klub Tj Sokol ..8
Korfbal klub Brno, z.s..23
3. kolo, Ne 17.12.2023 09:30
Korfbal klub Tj Sokol ..16
Vosíme.cz Korfbal Pros..18
2. kolo, Ne 26.11.2023 09:00
Korfbal klub Tj Sokol ..8
Korfbal klub Brno, z.s..19
2. kolo, Ne 26.11.2023 09:00
Vosíme.cz Korfbal Pros..18
Korfbal klub Tj Sokol ..16
1. kolo, So 21.10.2023 00:00
Korfbal klub Tj Sokol ..15
Vosíme.cz Korfbal Pros..21
1. kolo, So 21.10.2023 00:00
Korfbal klub Brno, z.s..18
Korfbal klub Tj Sokol ..5
8. kolo, Ne 26.3.2023 09:00
Korfbal klub Tj Sokol ..14
Korfbal klub Brno, z.s..6
8. kolo, Ne 26.3.2023 09:00
Korfbal klub Brno, z.s..10
Korfbal klub Tj Sokol ..18
7. kolo, So 25.2.2023 09:00
Korfbal klub Tj Sokol ..13
Korfbal klub Brno, z.s..28
7. kolo, So 25.2.2023 09:00
Korfbal klub Brno, z.s..27
Korfbal klub Tj Sokol ..9
3. kolo, So 16.12.2023 14:30
Vembloud korfbal club ..6
Korfbal klub Tj Sokol ..13
3. kolo, So 16.12.2023 13:00
Korfbal klub Tj Sokol ..6
Korfbal klub Brno, z.s..17
2. kolo, Ne 26.11.2023 09:00
Korfbal klub Tj Sokol ..7
Vembloud korfbal club ..0
2. kolo, Ne 26.11.2023 09:00
Korfbalovy klub SPU Ni..3
Korfbal klub Tj Sokol ..12
1. kolo, So 21.10.2023 00:00
Korfbal klub Brno, z.s..9
Korfbal klub Tj Sokol ..5
1. kolo, So 21.10.2023 00:00
Korfbal klub Tj Sokol ..10
Korfbalovy klub SPU Ni..7
5. kolo, Ne 4.2.2024 10:00
Sports academy Morava,..18
Korfbal klub Tj Sokol ..4
5. kolo, Ne 4.2.2024 10:00
Vosíme.cz Korfbal Pros..10
Korfbal klub Tj Sokol ..15
4. kolo, Ne 14.1.2024 11:30
Vosíme.cz Korfbal Pros..6
Korfbal klub Tj Sokol ..23
4. kolo, Ne 14.1.2024 10:15
Korfbal klub Nový Lísk..0
Korfbal klub Tj Sokol ..7
3. kolo, Ne 3.12.2023 09:00
Korfbal klub Tj Sokol ..11
Korfbal klub Brno, z.s..10
3. kolo, Ne 3.12.2023 09:00
Sports academy Morava,..16
Korfbal klub Tj Sokol ..9
2. kolo, Ne 12.11.2023 13:15
Korfbal klub Tj Sokol ..8
Vosíme.cz Korfbal Pros..21
2. kolo, Ne 12.11.2023 12:00
Korfbal klub Tj Sokol ..15
Korfbal klub Nový Lísk..9
1. kolo, Ne 15.10.2023 13:00
Korfbal klub Tj Sokol ..12
SK RESPO Kutná Hora, z..15
1. kolo, Ne 15.10.2023 10:00
Korfbal klub Tj Sokol ..5
Korfbal klub Brno, z.s..8
5. kolo, Ne 28.1.2024 10:00
Korfbal klub Tj Sokol ..5
Korfbal klub Tj Sokol ..3
5. kolo, Ne 28.1.2024 10:00
Korfbal klub Tj Sokol ..7
Sports academy Morava,..10
5. kolo, Ne 28.1.2024 10:00
Korfbal klub Tj Sokol ..5
Sports academy Morava,..8
4. kolo, So 13.1.2024 09:00
Sports academy Morava,..6
Korfbal klub Tj Sokol ..6
4. kolo, So 13.1.2024 09:00
Korfbal klub Tj Sokol ..11
Korfbal klub Tj Sokol ..2
4. kolo, So 13.1.2024 09:00
Korfbal klub Tj Sokol ..3
Sports academy Morava,..7
3. kolo, Ne 10.12.2023 09:00
Sports academy Morava,..7
Korfbal klub Tj Sokol ..2
3. kolo, Ne 10.12.2023 09:00
Sports academy Morava,..10
Korfbal klub Tj Sokol ..4
3. kolo, Ne 10.12.2023 09:00
Korfbal klub Tj Sokol ..6
Korfbal klub Tj Sokol ..3
2. kolo, Ne 26.11.2023 09:00
Korfbal klub Tj Sokol ..6
Korfbal klub Tj Sokol ..8
5. kolo, Ne 28.1.2024 11:00
Korfbal klub Tj Sokol ..6
Korfbal klub Tj Sokol ..3
5. kolo, Ne 28.1.2024 11:00
Sports academy Morava,..6
Korfbal klub Tj Sokol ..8
5. kolo, Ne 28.1.2024 11:00
Korfbal klub Tj Sokol ..3
Sports academy Morava,..10
4. kolo, So 13.1.2024 09:00
Korfbal klub Tj Sokol ..5
Korfbal klub Tj Sokol ..1
4. kolo, So 13.1.2024 09:00
Korfbal klub Tj Sokol ..5
Sports academy Morava,..2
4. kolo, So 13.1.2024 09:00
Sports academy Morava,..11
Korfbal klub Tj Sokol ..5
3. kolo, Ne 10.12.2023 09:00
Sports academy Morava,..1
Korfbal klub Tj Sokol ..10
3. kolo, Ne 10.12.2023 09:00
Korfbal klub Tj Sokol ..0
Sports academy Morava,..4
3. kolo, Ne 10.12.2023 09:00
Korfbal klub Tj Sokol ..6
Korfbal klub Tj Sokol ..1
2. kolo, Ne 26.11.2023 09:00
Korfbal klub Tj Sokol ..3
Korfbal klub Tj Sokol ..5
5. kolo, Ne 4.2.2024 10:00
Sports academy Morava,..18
KK.koblov U 164
5. kolo, Ne 4.2.2024 10:00
Vosíme.cz Korfbal Pros..10
KK.koblov U 1615
5. kolo, Ne 28.1.2024 11:00
KK.Koblov U11 A6
Korfbal klub Tj Sokol ..3
5. kolo, Ne 28.1.2024 11:00
KK.Koblov U11 A3
Sports academy Morava,..10
5. kolo, Ne 28.1.2024 11:00
Sports academy Morava,..6
KK.Koblov U11 A8
5. kolo, Ne 28.1.2024 10:00
KK.Koblov U13 A5
Korfbal klub Tj Sokol ..3
5. kolo, Ne 28.1.2024 10:00
KK.Koblov U13 A7
Sports academy Morava,..10
5. kolo, Ne 28.1.2024 10:00
KK.Koblov U13 A5
Sports academy Morava,..8
5. kolo, So 27.1.2024 10:00
Vosíme.cz Korfbal Pros..12
A-Tým15
5. kolo, So 27.1.2024 10:00
Prievidza, SKK Dolphin..17
A-Tým15
Vánoční turnaj škol v Ostravě v kategorii minižáků a přípravek
Vánoční turnaj škol v Ostravě v kategorii minižáků a přípravek
Dnes se ve sportovní ČPP Aréně konal druhý letošní vánoční korfbalový turnaj, který byl tentokrát věnován nejmladším kategoriím. V kategoriích U9 a U11 se sešlo celkem třináct družstev a bylo odehráno jedenadvacet korfbalových utkání.
V kategorii nejmladší vyhrála .Koblov.KK/ Pěší, která ve finálovém rozstřelu dokázala porazit .Koblov.KK/Chrustova a připsala si před nejpočetnějšími diváky z této školy cenné prvenství. V kategorii minižáků pak základní skupiny vyhrála družstva ZŠ Vratimov a ZŠ Kozlovice, která si to rozdala ve výborném finálovém zápase, který nesl parametry špičkového žákovského korfbalu a přinesl prvenství družstvu ZŠ Vratimov.
Nejlepšími střelci jednotlivých kategorií byli Krotký a Matušíková v kategorii přípravek a dvojice Holáňová, Prchal pak v kategorii minižáků.
Výsledky kategorie přípravek U9:
Skupina A:
1.Koblov.KK/Chrustova 2z. 4b. 14:5
2. ZŠ Orlová II. 2z. 1b. 4:7
3. ZŠ Vratimov 2z. 1b. 3:9
Skupina B:
1..Koblov.KK/Pěší 2z. 4b. 8:1
2. .Koblov.KK/Bohumínská 2z. 2b. 6:4
3. ZŠ Orlová I. 2z. 0b. 1:10
Konečné pořadí:
1..Koblov.KK/Pěší
2..Koblov.KK/Chrustova
3. ZŠ Bohumínská
4. ZŠ Orlová II.
5. ZŠ Vratimov
6. ZŠ Orlová I.
Výsledky kategorie minižáků U11:
Skupina A:
1. ZŠ Vratimov 3z. 5b. 11:7
2. .Koblov.KK/ Chrustova 3z. 4b. 12:6
3. .Koblov.KK/Bohumínská 3z. 3b. 9:8
4. ZŠ Orlová II. 3z. 0b. 2:13
Skupina B:
1. ZŠ Kozlovice 2z. 3b. 8:6
2. .Koblov.KK/Pěší 2z. 2b. 5:5
3. ZŠ Orlová I. 2z. 1b. 5:7
Konečné pořadí:
1. ZŠ Vratimov
2. ZŠ Kozlovice
3..Koblov.KK/Chrustova
4..Koblov.KK/Pěší
5. .Koblov.KK/ Bohumínská
6. ZŠ Orlová I.
7. ZŠ Orlová II.
Nejlepší střelci kategorie U9:
1. Krotký 7koše
2. Matušíková 5košů
3. Slovák 4koše
Válek 4koše
4. Szurdi 3koše
Stonawski 3koše
5. Lasáková 2koše
Chlebeček 2koše
Vykoukal 2koše
Mikulíková 2koše
Vonsová 2koše
Cielecký 2koše
Slívová 2koše
Nejlepší střelci kategorie U11:
1. Holaňová 11košů
2. Prchal 8košů
3. Krob 7košů
4. Matušíková 6košů
5. Kresta 4koše
Pavlát 4koše
Filipová 4koše
Hrubá 4koše
Žižková 4koše
Kundrát 4koše
6. Cielecký 2koše
Zetek 2koše
Čmarada 2koše
Dehner 2koše
Kalai 2koše
Šnaur 2koše
Kunčický 2koše
Počet návštěv: 36676
Posledních 30 dnů: 569 | Posledních 7 dnů: 122 | Poslední den: 4
© 2024 Korfbal Klub Tj Sokol Koblov | Všechna práva vyhrazena | petr.krones@korfbal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz
Diskuze