Korfbal Klub Tj Sokol Koblov

Vítejte na stránkách korfbalového klubu
Korfbal Klub Tj Sokol Koblov
www.korfbalkoblov.cz

Korfbal Klub Tj Sokol Koblov

Výběr talentované mládeže U17 se připravuje

Výběr talentované mládeže U17 se připravuje

Poslední lednový víkend mělo proběhnout první letošní soustředění reprezentačního výběru talentované mládeže do sedmnácti let. Z důvodu covidových opatření však amatérské sportování stále není umožněno, a tak se soustředění uskutečnit nemohlo. Realizační tým reprezentace tak připravil pro mladé nadějné sportovce sadu testovacích cvičení pro zjištění aktuální výkonnosti a zároveň připravil pro hráče tréninkové plány na posílení těla a dynamiku. Hráči tak mají přesný popis, co a jak cvičit, a to vždy třikrát týdně po 30 minutách.

Za zmínku stojí výborné výkony vybraných jedinců při testování, kdy například během dvanáctiminutového běhu dokázal Štěpán Vedral urazit skvělých 3.200 metrů, Dominik Čarvaš zvládl v nejlepším výkonu za 60 vteřin 64 sed-lehů, Vojta Holík pak 38 kliků. Mezi dívkami drží aktuální rekordy Veronika Čarvašová s 51 sed-lehy a 30 kliky a Nikola Grygerová s 2.430 metry v Cooper testu. 

Diskuze

Národní sportovní agentura MŠMT Moravskoslezský Kraj Ostrava Slezská Ostrava RBP zdravotní pojišťovna Burik s.r.o. Český korfbalový svaz z.s. Školní korfbal Maxi-Tip a.s. Deichman Image studio s.r.o. Podpořte nás, když nakupujete! A.D.M. reprografické studio

Počet návštěv: 14982
Posledních 30 dnů: 590 | Posledních 7 dnů: 166 | Poslední den: 15

© 2021 Korfbal Klub Tj Sokol Koblov | Všechna práva vyhrazena | petr.krones@korfbal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne