Mistrovství Evropy U15 2021

Maďarská korfbalová asociace rozhodla, že termín pro připravované Mistrovství Evropy hráčů do 15 let bude 30.června až 4.července 2021. Pořadatelé informovali účastníky, že nadále pokračují v přípravách a rozhodnutí o tom, zda tento šampionát nakonec proběhne či nikoli padne v polovině měsíce dubna.

Český výběr talentované mládeže do 15 let pod vedením trenérského duo Šnévajs – Lešanská při prvním oficiálním Mistrovství Evropy 2019 v této věkové kategorii získal bronzové medaile v halovém korfbalu4 a následně získal historicky první titul Mistra Evropy v beach korfbalu. Podobný harmonogram turnaje je připraven i pro letošní rok – tedy turnaj v halové variantě korfbal4 v první polovině této akce a beach turnaj v polovině druhé, ale o osudu turnaje rozhodne vývoj celosvětové pandemie v nadcházejících týdnech.

Národní sportovní agentura Moje rehabilitace s.r.o. MŠMT Moravskoslezský Kraj Ostrava Slezská Ostrava RBP zdravotní pojišťovna Burik s.r.o. Český korfbalový svaz z.s. Školní korfbal Maxi-Tip a.s. Deichman Image studio s.r.o. Podpořte nás, když nakupujete! A.D.M. reprografické studio

Posledních 30 dnů: 428 | Posledních 7 dnů: 110 | Poslední den: 17