Korfbal Klub Tj Sokol Koblov

Vítejte na stránkách korfbalového klubu
Korfbal Klub Tj Sokol Koblov
www.korfbalkoblov.cz

Korfbal Klub Tj Sokol Koblov

Mistrovství Evropy U15 2021

Mistrovství Evropy U15 2021

Maďarská korfbalová asociace rozhodla, že termín pro připravované Mistrovství Evropy hráčů do 15 let bude 30.června až 4.července 2021. Pořadatelé informovali účastníky, že nadále pokračují v přípravách a rozhodnutí o tom, zda tento šampionát nakonec proběhne či nikoli padne v polovině měsíce dubna.

Český výběr talentované mládeže do 15 let pod vedením trenérského duo Šnévajs – Lešanská při prvním oficiálním Mistrovství Evropy 2019 v této věkové kategorii získal bronzové medaile v halovém korfbalu4 a následně získal historicky první titul Mistra Evropy v beach korfbalu. Podobný harmonogram turnaje je připraven i pro letošní rok – tedy turnaj v halové variantě korfbal4 v první polovině této akce a beach turnaj v polovině druhé, ale o osudu turnaje rozhodne vývoj celosvětové pandemie v nadcházejících týdnech.

Diskuze

Národní sportovní agentura Moje rehabilitace s.r.o. MŠMT Moravskoslezský Kraj Ostrava Slezská Ostrava RBP zdravotní pojišťovna Burik s.r.o. Český korfbalový svaz z.s. Školní korfbal Maxi-Tip a.s. Deichman Image studio s.r.o. Podpořte nás, když nakupujete! A.D.M. reprografické studio

Počet návštěv: 15598
Posledních 30 dnů: 428 | Posledních 7 dnů: 110 | Poslední den: 17

© 2021 Korfbal Klub Tj Sokol Koblov | Všechna práva vyhrazena | petr.krones@korfbal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne