Příprava talentovaného výběru U17 pokračuje

JIž třetím měsícem pokrčuje pravidelná příprava výběru talentované mládeže do 17 let. Výběr nejlepších hráčů této věkové kategorie absolvoval v aktuální sezóně pouze jedno přípravné soustředění, které proběhlo na podzim v době částečného uvolnění pandemických opatření v Kostelci na Hané. Další plánované akce již proběhnout nemohly, a tak realizační tým připravil pro korfbalové juniory tréninkové cvičební plány pro posílení svalů a udržení kondice, aby toužebně očekávaný návrat na korfbalové hřiště mohl proběhnout, po umožnění sportování, co nejdříve.

Součástí tréninkových plánů je i testování, které poprvé proběhlo na konci ledna a druhý díl byl realizován v uplynulých dnech. Celkem bylo zapojeno 21 reprezentačních juniorů.

Jak si vedou naši ? Zeptáme se Toma, Dana a Kristy.

Průměrné výkony našich reprezentantů jsou následující:

• Jacik (60s.) - 41, když nejlepším výkonem se pyšní David Novák a NIkola Grygerová.
  • Sedlehy (60s.) - 45, kde nejlepší byli sourozenci Dominik a Veronika Čarvašovi.
  • Kliky (60s.) - 26, nejlepší výkon předvedli František Valenta a Veronika Čarvašová.
  • Globe jumps (60s.) - 63, nejvíce skoků dokázali Martin Němeček a NIkola Grygerová.
  • Cooper test (12 minut) - 2507 metrů, kde potvrdili výbornou připravenost opět sourozenci Čarvašovi společně s Martinem Němečkem a Annou Fábkovou.

Národní sportovní agentura Moje rehabilitace s.r.o. MŠMT Moravskoslezský Kraj Ostrava Slezská Ostrava RBP zdravotní pojišťovna Burik s.r.o. Český korfbalový svaz z.s. Školní korfbal Maxi-Tip a.s. Deichman Image studio s.r.o. Podpořte nás, když nakupujete! A.D.M. reprografické studio

Posledních 30 dnů: 428 | Posledních 7 dnů: 110 | Poslední den: 17