22. číslo Korfbalového zpravodaje

Nejpočetnější zastoupení měl největší korfbalový klub v České republice KK Brno, který byl reprezentován šesticí talentů, následovaly další moravské velkokluby KK Sokol Koblov a SK RG Prostějov s pěti zástupci. Dále se ve výběru reprezentačního trenéra Martina Šnévajse představili ještě sportovci z Kutné Hory, Náchoda a Nového Lískovce, kteří se všichni uchází o místo ve finální nominaci na ME 2021, které se letos poprvé bude hrát, z důvodu pandemických opatření, venku na umělé trávě a samozřejmě i na písku, kde Česká republika obhajuje zlaté medaile z roku 2019.

Více zde:https://www.korfbal.cz/attachment/7435/c1f18ec0/Korfbalovy-zpravodaj-22_2021-2.pdf

Národní sportovní agentura Moje rehabilitace s.r.o. MŠMT Moravskoslezský Kraj Ostrava Slezská Ostrava RBP zdravotní pojišťovna Burik s.r.o. Český korfbalový svaz z.s. Školní korfbal Moravec Maxi-Tip a.s. Deichman Image studio s.r.o. Podpořte nás, když nakupujete! A.D.M. reprografické studio

Posledních 30 dnů: 1002 | Posledních 7 dnů: 204 | Poslední den: 33