Korfbal Klub Tj Sokol Koblov

Vítejte na stránkách korfbalového klubu
Korfbal Klub Tj Sokol Koblov
www.korfbalkoblov.cz

Korfbal Klub Tj Sokol Koblov

Přáteláky v Náchodě

Přáteláky v Náchodě

V sobotu 5.6, jsme se zúčastnili korfbalového dne v Náchodě, kde jsme odehráli řadu přátelských utkání napříč všemi kategoriemi.

Naši minižáci ve variantě K4 dvakrát porazili domácí Náchod. Jednou 9:6 a v druhém zápase 9:3. Nejlepším střelcem byl Michael Stonawski s 12 koši.              Mix mladších žáků a minižáků remizoval s Náchodem v Osmičkovém korfbale s domácím výběrem 5:5. N. Vlček- 2 koše, Stonawski- 2 koše.

V kategorii mladších žáků jsme měli 2 týmy, které se postupně utkaly s domácím celkem v K4. Koblov 2 na úvod prohrál s Náchodem 1:4. Koblov 1 porazil Náchod 6:1 a poté si poradil i s naším druhým týmem Koblov 2 hladce 19:1. V osmičkovém korfbale Mladší žáci porazili Náchod bez problému 9:2.  Nejlepším střelcem byl Dan Šnaur s 10 koši, Lukáš Slezák s 9 koši a Nela Holáňová se 6 koši.

Starší žáci/dorost se střetli s domácím výběrem, který byl stejně jako ten náš složený z mladých hráčů, které první sezona v dorostu teprve čeká. Náš tým nejprve remizoval s domácími 4:4, a poté po velmi dobrém výkonu dokázal v druhém zápase zvítězit 8:5. David Vlček dal 4 koše, Mazour 3 a Kopišová také 3.

Seniorský tým odehrál v Náchodě své vůbec první zápasy. Úvodní zápas byl velmi vyrovnaný a většinu času jsme byli ve vedení. Nakonec jsme ale kvůli zbytečné chybě při střídání dostali laciný koš a prohráli 8:9. Druhý zápas už byl mnohem jednoznačnější a náš tým ho prohrál 3:14. Nejlepší střelkyně Škrobová: 4 koše.

Den v Náchodě jsme zakončili procházkou po městě a předseda klubu Petr Krones všem zúčastněným za odměnu koupil na náměstí zmrzlinu. Chtěl bych poděkovat všem hráčům a rodičům za skvělou reprezentaci našeho klubu.

Za trenéryJakub Holubčík

Diskuze

Národní sportovní agentura Moje rehabilitace s.r.o. MŠMT Moravskoslezský Kraj Ostrava Slezská Ostrava RBP zdravotní pojišťovna Burik s.r.o. Český korfbalový svaz z.s. Školní korfbal Moravec Maxi-Tip a.s. Deichman Image studio s.r.o. Podpořte nás, když nakupujete! A.D.M. reprografické studio

Počet návštěv: 17247
Posledních 30 dnů: 1002 | Posledních 7 dnů: 204 | Poslední den: 33

© 2021 Korfbal Klub Tj Sokol Koblov | Všechna práva vyhrazena | petr.krones@korfbal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne