Vyšlo 26. číslo Korfbalového zpravodaje

Z aktuálního čísla

Nejúspěšnějšími kluby plážového mistrovství byly dva největší kluby v České republice, když dvě prvenství a jedno stříbro si odváží z prostějovského písku Korfbal Klub Brno a tři medailová umístění zaznamenal i KK Sokol Koblov, jež ke dvěma stříbrům přidal vítězství v prestižní kategorii starších žáků, která nabídla výborný korfbal s maximálním nasazením v podání mnoha reprezentačních nadějí.

• Mistrovství České republiky v beach korfbalu 2021
  • Oslavy 100 let korfbalu v Belgii
  • Aktualizovaný termínový kalendář IKF
  • Odjezd národního týmu na Mistrovství Evropy U15 2021

Podrobnosti najdete v novém čísle zpravodaje ZDE.

Národní sportovní agentura Moje rehabilitace s.r.o. MŠMT Moravskoslezský Kraj Ostrava Slezská Ostrava RBP zdravotní pojišťovna Burik s.r.o. Český korfbalový svaz z.s. Školní korfbal Moravec Maxi-Tip a.s. Deichman Image studio s.r.o. Podpořte nás, když nakupujete! A.D.M. reprografické studio

Posledních 30 dnů: 882 | Posledních 7 dnů: 145 | Poslední den: 21