Korfbal klub Tj Sokol ..13
Vosíme.cz Korfbal Pros..19

Koblov deklasoval družstvo SK Respo Kutná Hora poměrem 28:10

Korfbalový klub Sokol Koblov dál vítězí v 1.České korfbalové lize

KK Sokol Koblov zvítězil jasně v nedělním zápase 1.ligy, když deklasoval družstvo SK Respo Kutná Hora poměrem 28:10. Koblovští korfbalisté vstoupili do zápasu, který mohl definitivně zaručit zisk cenného kovu z 1.České korfbalové ligy sezóny 2021/2022, excelentně a hned v první čtvrtině získal vysoké vedení 10:1. Právě vynikající nástup do zápasu byl hlavním předpokladem pro vítězství, když všichni hráči a hráčky vstoupili do zápasu koncentrovaně, plnili stanovené úkoly a své soupeře jednoznačně přehrávali.

Za výrazné podpory domácích fanoušků pokračovalo koblovské korfbalové družstvo ve výborném představení a poločasový výsledek 15:4 znamenal, že o osudu utkání bylo prakticky rozhodnuto. I ve druhé půli pokračoval výborný výkon našich korfbalistů, když celkem osmi koši se do statistik zapsala nejlepší střelkyně celé soutěže Kristýna Holubčíková.

Konečný výsledek 28:10 je střeleckým rekordem této sezóny v 1.lize a navíc ukazuje na výtečnou střeleckou formu koblovského korfbalového družstva, které ve třech posledních zápasech dokázalo vždy nastřílet minimálně dvacet košů.

KK Sokol Koblov – SK Respo Kutná Hora                              28:10 (poločas 15:4)

Koše: Holubčíková 8, Krejčí 5, Vernarská T. 4, Hák 3, Holubčík 2, Hájek 2, Škrobová 2, Vernarská V. 2 – Šťastný 3, Bárta 1, Dabrowski 1, Mensová A. 1, Mensová M. 1, Šuhaj 1, Němcová 1, Mikynová 1