Korfbalový kemp OSTRAVICE 2023

Termín: 02.08 2023 - 09.08.2023

Místo: Ostravice

Cena: 4 500,-

Možno uhradit ve dvouch splatkách.

Záloha do 15.05 2023 2 000,-

Doplatek do 30.06.2023

Platí se na účet Korfbal Klub Tj Sokol Koblov Číslo bankovního účtu 288945221/0300 Do zprávy pro příjemce uveďte "Kemp Ostravice 2023 + jméno a příjmení hráče", za které platíte. Platí se 4 500,- kč pro členy klubu !

V ceně je ubytování, jídlo ( 3x denně hlavní jídlo, 2x svačina, pitný režim, doprava vlakem na Ostravici, doprava korfbalového materiálu + věcí účastníků. Odměna trenérům + pronájmy sportovišť na Ostravici.

Elektronická přihláška

Něco málo o chalupě

Chalupa se nachází na horách, v srdci Beskyd, pod horou Smrk, s krásným výhledem na Lysou horu. V letošním roce se vracíme na znamé nám místo. Ve skupinách bude anketa o termínu. Fota z kempu 2019 :https://www.korfbalkoblov.cz/galerie/detail/60-nas-prvni-trenik-na-kempu-na-sjezdovce

Chalupa k pronájmu poskytuje ubytování pro 10 až 33 osob v 9 ložnicích.

Ložnice a pokoje: 1.PŘÍZEMÍ - samostatný čtyřlůžkový pokoj, samostatný třílůžkový pokoj s krbem, APARTMÁ: pětilůžkový + čtyřlůžkový + průchozí dvoulůžkový pokoj s krbem /z pokoje do pokoje není vidět, dělí je závěs nebo chodbička/.

- - - - - - - - - - - - - - - - - -

2.PODKROVÍ - jeden šestilůžkový pokoj s balkonem, tři třílůžkové pokoje, velká společenská místnost "VALAŠSKÁ IZBA" s jedním rozkládacím gaučem.

Chalupa má kapacitu ubytování 33 lůžek, dále možno i stanovat na zahradě :)))

Sociální zařízení: přízemí - koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC.

- v kuchyni dřez na mytí nádobí /myčka není vždy k dispozici/

podkroví - koupelna se sprchovým koutem, rohovou vanou a WC, druhé WC samostatné.

Vytápění: topení v 1 - 2 vnitřních krbech + elektr. přímotopy na pokojích

Doprava, parkování: Počet parkovacích míst není omezen, je na našem pozemku do 100 m od chalupy ZDARMA. Příjezdová cesta nad plotem je naše, parkovat zde můžou pouze ubytovaní+ majitel. Do 1,5 km je zastávka ČD i ČSAD, benzina či Beskydský pivovárek, kde se dá koupit soudek piva a vypůjčit výčepní zařízení. Doporučuji!!!

Vybavení chalupy

WIFI ZDARMA v celém objektu :)))

Pokoje jsou vybaveny nábytkem /police nebo skříňky, pevná lůžka nebo přistýlky

v pokoji za kuchyní je bar se sklem, noční stolky +lampičky /ne v každém pokoji/, v některém pokoji i šatní skříň, stoleček +2 taburety, stoleček+ 2 křesla

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

V kuchyni v přízemí je elektrický 4 - plotýnkový sporák, elektrická remoska XXL, nádobí pro minimálně 33 osob /různé sady keramického nádobí+ plastové nádobí pro děti/, 2 x rychlovarná konvice 1,5 l, mikrovlnná troba, toustovač, 2x chlebník, velký stůl XXL + 10 židlí, skříňky s náhradním povlečením, 2x velká lednice s šuplíkovým mrazákem, myčka nádobí /ne vždy k dispozici/, ale je zde dřez s tekoucí teplou vodou na mytí nádobí+čistící prostředky +utěrky. Dále je zde krmící židle.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Ve spol. místnosti v podkroví je dřevěný bar /bez výčepu/, 1xrychlovarná konvice, malý dětský koutek vybaven hračkama, dětským stolečkem +2 židličky, 4x dlouhý 3 - metrový stůl, u každého 2x dlouhá 3 - metrová lavice, 2 židle, 2 barové židle /posezení až pro 40 osob/, 1x rozkládací gauč, malý a velký fotbálek /není vždy k dispozici/

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Na velké oplocené zahradě je nové dětské hřiště s houpačkami, pískovištěm XXL, hračky na písek, klouzačka, mini lehátko, odrážedla, autíčka.

Bazén a malá trampolína je majetkem majitele, tudíž není pro veřejnost k dispozici!!!

U domu je houpačka se stříškou pro 3 osoby a nové dřevěné posezení /stůl +3 lavice u krbu.

Parkování ZDARMA cca 100m od chalupy, vjezd do zahrady zakázán!!!

Vedle domu jsou připraveny tyče na zavěšení sítě na volejbal, vybíjemou.

Síť si je nutné dovézt vlastní, rovněž míče!!!

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Venkovní altán 3x4 m, ve kterém je posazení až pro 12 osob, kovové vidlice na opékání, el. zásuvka a el. světlo. a ohniště, kovové vidlice na opékání

Venkovní krb kamenný s roštem, nutno si dovézt dřevěné brikety na grilování!!!

Výlety, atrakce, zábava

V obci je jízdárna, půjčovna horských kol, prodej a půjčovna lyží, 18 - ti jamkové golfové hřiště, tenisové kurty, lanový park, venkovní aquapark s tobogány, venkovní bazény, krytý bazén s vířivkou, saunou a parní lázní, rehabilitační středisko s posilovnou - Odra, obora daňků na Čeladné, cyklostezky, lyžařská sjezdovka /vleky v provozu dle sněh. podmínek cca 5 - 10 km/, řeka, turistické stezky, běžecké tratě, fotbalové hřiště, dětská hřiště, tenisové kurty.

K výletům lákají hory, přírodní památka Peřeje, Srub Petra Bezruče,

či nedaleký skanzen Rožnov p. Radhoštěm nebo výlet lanovkou na Pustevny.

Nejvíce atraktivní výlet je na Lysou horu :)))

Možnosti koupání: vodní nádrž Šance, přehrada Morávka, přehrada Baška, přehrada Horní Bečva, přehrada Olešná, přehrada Větřkovice, přehrada Kateřinice, koupaliště Ostravice - Sepetná, koupaliště Frýdlant nad Ostravicí, bazén Frenštát pod Radhoštěm, aquapark Frenštát pod Radhoštěm, aquapark Frýdek Místek - Olešná, koupaliště Hutisko-Solanec, bazén ZŠ Frýdek Místek, bazén SŠED Frýdek Místek.

Blízká lyžařská střediska: Na Čele - Ostravice, Malenovice – P.O.M.A. – Hutě, Lysá hora, Malenovice, Opálená, Skipark Gruň, Zlatník - Fela, Biocel Zlatník, Kocianka, TJ Radegast, Visalaje, Pustevny.

Turistické cíle v okolí: Lysá hora.

Posledních 30 dnů: 559 | Posledních 7 dnů: 205 | Poslední den: 14