Vosíme.cz Korfbal Pros..19

Poháry z ELBE Cupu

ELBE CUP 2023

Korfbaloví Tukani z Děčína začali oslavy 35 let své korfbalové činnosti aktivně.
Uspořádali jsme korfbalový turnaj ve variantě K4 s názvem ELBE CUP 2023 pro věkové kategorie U9, U11, U13 a U16.

Turnaj se tentokrát konal již 28. – 30. 9. 2023 a tentokrát venku v areálu fotbalového stadionu FK Junior Děčín (u Lidlu), kam se sjeli zástupci pěti týmů z Česka.

Domácí získali 3. místo ve starších žácích (U16) , 4. místo v kategorii mini žáků  (U11) a 5. místo  v kategorii mladších žáků (U13).

České Budějovice 1

V průběhu turnaje proběhla střelecká soutěž pro trenéry, kterou vyhrál domácí David Schwarz.

Dále byli oceněni nejlepší střelci a střelkyně v každé kategorii. Obě kategorie patří hráčům KK.Koblov. V dívkách Eliška Olšarová s 21 koši a chlapcích Michal Stonawski s 19 koši. Oba dva hráči z kategorie starších žaků.
Každý účastník se odvezl z turnaje pěkný dárek, vítězové pak navíc i poháry a medaile.

Děkujeme Národní sportovní agentuře, Ústeckému kraji, Magistrátu města Děčína a sponzorům za podporu a všem pořadatelům za přípravu.