Korfbal klub Tj Sokol ..12

Korfbal klub Tj Sokol ..13
Vosíme.cz Korfbal Pros..19

Instrukce k finálovému dni 18.5.2024

Odjez máme v 5:30 z točny Pod Bazalama. Hráči si vezmou černé klubové dresy na předavaní medaili !!!

Informace pro zúčastněná družstva finálového dne

1)     Každé družstvo může mít na střídačce max. 8 náhradníků a max. dva trenéry (celkem max 10 osob) – na každé straně bude 10 židlí k dispozici

2)     Nástup na hrací plochu bude z tunelu na předzápasovou znělku pět minut před stanoveným začátkem utkání (8 hráčů z každého týmu, tři rozhodčí)

3)     Hráči a rozhodčí budou představeni jednotlivě po nastoupení na střed hřiště moderátorem

4)     Následuje pozdravení týmů a podání ruku mezi soupeři a rozhodčími

5)     O to, kdo začíná útočit s míčem se losuje nejpozději 20 minut před plánovaným začátkem utkání za přítomnosti obou kapitánů. Trenéři současně předají rozhodčím sestavu rozdělenou na nastupující do útočné zóny a do obranné zóny

6)     Po ukončení finálových zápasů následuje vždy medailový ceremoniál v následujícím pořadí :

-        po zápase o 3.místo OZP 1.ligy STŽ se předávají bronzové medaile (cca 12,00)

-        po finále OZP 1.ligy STŽ se předávají stříbrné medaile, zlaté medaile a pohár (cca 13,30)

-        po finále OZP 1.ligy STŽ se předávají bronzové, stříbrné a zlaté medaile za OZP 2.ligu STŽ (cca 13,40)

-        po finále ČDKE se předávají bronzové, stříbrné, zlaté medaile a pohár za ČDKE (cca 15,30)

-        po finále ČDKE se předávají stříbrné, zlaté medaile a pohár za 1.ČDKL (cca 15,40)

-        po finále ČDKE se předávají bronzové, stříbrné, zlaté medaile a pohár za 1.ČKL (cca 15,50)

-        po finále ČKE se předávají stříbrné, zlaté medaile a pohár za ČDKE (cca 17,40)

7)     Po celou dobu finálového dne bude přítomen v hale fyzioterapeutická služba (Bc. Jiří Arnet, Bc. Veronika Arnetová)